Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
SinnersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0