Movies
Ratings
22
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5