Titles you rated
Full HouseRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 5.0
Goddess of MarriageRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.5- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 5.0- Merry MaryRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.5