Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
BurningRated ★ 1.5
JunoRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
Rough NightRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 2.5