Movies
Ratings
476
LucyRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 2.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 0.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0