Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
Brothers in HeavenRated ★ 2.0
Mokpo the HarborRated ★ 2.5
Leave No TraceRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
Brawl in Cell Block 99Rated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0