Series
Ratings
50
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0- Three KingdomsRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 2.0
LuciferRated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0