Series
Ratings
52- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
On a Starry NightRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
#RemoloveRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.5
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 5.0
Koisuru HahatachiRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 2.5