Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
The Lost BusRated ★ 3.0
Escape from AlcatrazRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.0
Dirty HarryRated ★ 3.5
High Plains DrifterRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 0.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Road HouseRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.5