Movies
Ratings
87
The AvengersRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 1.5
Men in Black 3Rated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 0.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 0.5
Warm BodiesRated ★ 1.5
Fists of LegendRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5