Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0