Titles you rated
- Omniscient ReaderRated ★ 4.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Our SeasonRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0