Titles you rated
SplitRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 1.5
Inside MenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5