Series
Ratings
31
UnnaturalRated ★ 4.5- Magical DoReMiRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0