Movies
Ratings
29
50 First DatesRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The Great BeautyRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
47 Meters DownRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 2.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0