Series
Ratings
64
Dead SetRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.5