Titles you rated
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0