Series
Ratings
30
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0