Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0