Movies
Ratings
174
ThorRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0