Titles you rated
FAQRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
BlackBerryRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5