Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Running PointRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Soundtrack #1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5