Movies
Ratings
631
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5