Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0