Movies
Ratings
41
Immortal BelovedRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 3.0
Copying BeethovenRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
CubeRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0