Titles you rated
Bonnie and ClydeRated ★ 4.0
The ConversationRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 0.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 3.5
ItRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0