Series
Ratings
40
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Two MothersRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Rosy LoversRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0