Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
WishRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
The MarvelsRated ★ 2.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 2.0