Series
Ratings
39
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 4.5
I-LANDRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0