Titles you rated
The FabelmansRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
CureRated ★ 5.0
Happy HourRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.0
The WhaleRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
I WishRated ★ 4.5