Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.0
Escape PlanRated ★ 2.5
St. VincentRated ★ 1.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 1.0
ChefRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Deepwater HorizonRated ★ 2.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 1.5
War HorseRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 2.5
Still AliceRated ★ 3.5- The Student and Mister HenriRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5