Movies
Ratings
919
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
CicadaRated ★ 4.5
BargainRated ★ 5.0
5 to 7Rated ★ 5.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 5.0
HeartRated ★ 4.0- Now PlayingRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
What's Wrong with Me? kkRated ★ 4.0
Read My LipsRated ★ 3.0
HahahaRated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
GoldRated ★ 4.0