Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0