Titles you rated
AvatarRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0