Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5