Series
Ratings
24- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- Shugo Chara! Pucchipuchi!Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0