Movies
Ratings
22
HugoRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
SpreadRated ★ 3.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.5
HitchRated ★ 4.5
Four Weddings and a FuneralRated ★ 2.5
Because I Said SoRated ★ 2.5
EmmaRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
A Perfect MatchRated ★ 3.0
The Wedding PlannerRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0