Titles you rated
WestworldRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 2.5
LegionRated ★ 2.5
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 2.0