Series
Ratings
100
Lighter and PrincessRated ★ 5.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Plus & MinusRated ★ 4.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Addicted HeroinRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Pornographer - Spring LifeRated ★ 3.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
My Love Mix-Up!Rated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.0
ItaKissRated ★ 4.5