Titles you rated
Perfect NumberRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5