Titles you rated
HerRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 2.0
Lord of WarRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 1.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0