Titles you rated
WickedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Guard PostRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
The BabadookRated ★ 2.0