Titles you rated
I Am The KingRated ★ 1.5
MissingRated ★ 2.0
The HuntressesRated ★ 2.0
Days of WrathRated ★ 1.0
The TruckRated ★ 2.0
MurdererRated ★ 1.0
HandphoneRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 2.0
TumbleweedRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0