Movies
Ratings
15
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0