Movies
Ratings
464
FrankensteinRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
No Blood No TearsRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The PactRated ★ 4.0
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
His Three DaughtersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
The Children's TrainRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0