Titles you rated
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0