Series
Ratings
15
SKY CastleRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
BigRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5