Movies
Ratings
161
CarolRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0