Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
PiperRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 4.0