Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 2.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0